Web Tasarımı dünyaya açılan pencerenizdir

Web tasarım açısından ne kadar başarılı bir websitesi sahibi iseniz internet dünyasındaki yüzünüz o kadar profesyonel ve kurumsal görünecektir. Minimalist yaklaşım ile görsel ve işlevsel açıdan başarısı ölçülebilir website tasarımları üretiyoruz.

Bütçe yormayan web tasarım fiyatları

Her bütçeye hitap edecek websitesi tasarımı paket seçenekleri sunuyoruz. Kendinize uygun olan paketi seçebilir veya dilerseniz hayalerinizi gerçeğe dönüştürmemiz için özel proje kapsamında bir tercih yapabilirsiniz.

Kurumsal görünüm

Ziyaretçiler ürün veya hizmetiniz ile websiteniz aracılığıyla tanışıyor ve internet dünyasına açılan kapınız ne kadar profesyonel görünürse ilk izlenimleri o kadar olumlu oluyor. Sade ve yalın bir tasarım ile onları ilk 3 saniyede etkilemek oldukça önemli.

Google’a uygun internet sitesi

Google aramalarında ilk sayfada çıkan bir internet sitesi her firmanın isteğidir. Tasarım süreci içerisinde Google arama motoruna uygun altyapı ile çalışılıyor. Google Seo hizmeti aldığınız takdirde tasarımda da Vehom ile çalışmışsanız ekstra site içi optimizasyon ücreti ödemiyorsunuz.

Son Teknoloji

Teknoloji o kadar hızlı gelişiyor ki bunu takip etmek için enerji dolu, teknolojiyi keyifle takip eden ve uygulayan bir ekip ile çalışıyoruz. Dünyada en son trend ne ise tasarımınızda altyapı olarak uygulanır.

En iyi tasarım için A/B Testi

Web siteniz ziyaretçilerini göz önünde bulundurarak tasarlanmalıdır. Kararlar masa etrafında toplanmış ve ziyaretçiyi neredeyse hiç görmemiş patronlar tarafından alınmamalıdır.

Konu websitesi kullanım kolaylığı olduğunda fikri değerli olanlar sadece “Kullanıcılar”. A/B testi kullanıcıların kullanım alışkanlıklarına göre websitenizi optimize eder.

Vehom websitesi tasarım sürecinde WordPress mimarisi ve güncel Themeforest tema altyapılarını tercih etmektedir.

Vehom Websitesi Paketleri