Vehom şirketinize ne kadar uygun gözlerinizle görün.

Önümüzdeki 10 yıl için IT stratejinizi belirlemeden önce bu 10 maddeyi göz önünde bulundurun.

Şirketimize yeni müşteriler kazandıracak, websitemizin ziyaretçi sayısını arttıracak, beni yormayacak kolay ve etkili bir online pazarlama çözümüne ihtiyaç duyuyorum.

Vehom Seo ile Google arama motorunda hedeflediğiniz kelimelerde üst sıralarda çıkarsınız. Bu sayede o kelime grubu ile ürün veya hizmetinizi arayan kişiler websitenizi ziyaret eder. Arama motoru optimizasyonu (SEO) geri dönüşüm oranı (ROI) en yüksek olan reklam çeşididir. Şirketiniz seo sayesinde farklı şehirlerden yeni müşteriler ile tanışır. Karlılık artar ve reklam, tanıtım maliyetleri düşer. Websitesinin ziyaretçi sayısı kalıcı olarak artma trendine girer. Vehom.com’dan tüm süreçleri size özel yönetim paneli sayesinde izleyebilirsiniz. Buna ek olarak konusuna hakim deneyimli mühendislerimiz size her konuda hızlı çözümler üretirler.

Şu anda hızlı bir şekilde beni hedeflerime ulaştıracak ve zaman içerisinde kendisini geliştirecek biz hizmet almak istiyorum.

Vehom ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere en hızlı çözümleri ulaştırmak için ilk günden itibaren sistemli bir şekilde çalışır ve sonuçları düzenli olarak müşterilerine raporlar. Sürekli gelişime inanır ve çalışanlarını düzenli eğitim programları ile teknik açıdan yetkin hale getirir. İlgili konulardaki global teknolojik gelişmeleri yakından takip eder ve çalıştığı şirketlere fayda sağlamak amacıyla en kısa sürede uygulamaya geçer.

Gerçekten güvenebileceğim bir firma ile çalışmak istiyorum.

Vehom uzun yıllardır onlarca şirket ve yüzlerce websitesi için online reklam ve pazarlama çözümleri üretmektedir. Çalıştığı müşterilerin özel bilgilerini özenle saklamakta ve hiçbir koşulda hiç kimse ile paylaşmamaktadır. Çalışılan projelerin her aşaması online yönetim paneli yardımı ile izlenebilmektedir. Yapılan işlemler için gerekli olan noktalarda müşteri onayı alınmakta onaysız müşterilerimizin istekleri dışında işlem yapılmamaktadır.

Kısıtlı pazarlama bütçesi ile hedeflenmiş doğru müşterilere ulaşmak istiyorum.

Vehom birkaç kişi tarafından işletilen küçük işletlemelerden binlerce kişinin çalıştığı kurumsal şirketlere kadar çok geniş bir yelpazeye hizmetler sunmaktadır. Online reklam ve tanıtım paketleri her bütçe düşünülerek paketler haline getirilmiştir. İşletmeniz için uygun başlangıç paketlerini seçerek hizmet başarısını test edebilir, dilerseniz daha sonra bir üst pakete geçerek daha düşük toplam maliyet ile daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz.

Markamı profesyonel ve kurumsal bir şirkete teslim etmek istiyorum.

Vehom iş akışları, proje yönetim sistemi ile endüstri mühendisleri tarafından kalite standartları çerçevesinde yönetilmektedir. Alınan projelerde hangi işlemin ne zaman yapılacağı, ne zaman hangi noktalara ulaşılacağı önceden öngörülmekte, süreç içerisinde meydana gelen değişiklikler ve istekler proje yönetim sisteminde güncellenmektedir. Alanında uzman profesyonel kadrosu ile Vehom, kalite yönetim sistemi ile çalışarak verdiği internet hizmetlerini her zaman en yüksek seviyede müşterilerine sunmaktadır.

Tüm online tanıtım faaliyetleri için tek bir şirket ile çalışmak istiyorum.

Vehom web tasarım sürecinden başlayarak tüm online tanıtım faaliyetlerini tek noktadan sürdürebileceğiniz bir çözüm ortağıdır. Web sitesi tasarımı, mobil uygulama yazılımı, şirketinize özel çözümler gibi ihtiyaçlarınız için farklı IT şirketleri aramanıza her biri için ayrı ayrı zaman harcamanıza gerek kalmaz. Online marka yönetimini tek şirket üzerinden gerçekleştirmek uzun vadede reklamverenler için maliyetlerin aşağı çekilmesi açısından çok faydalı olmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışma sistemimiz ile tüm çalışmaları yönetim panelinden takip edebilir ve yönetebilirsiniz.

Müşterilerim ürün ve hizmetlerime Android, iPhone gibi yeni nesil akıllı cep telefonları ve tablet bilgisayarlar ile ulaşmalılar.

Şirketiniz Vehom ile mobil çözümler üzerine çalışmaya başladığında müşterleriniz Android, iPhone ve Windows Mobile platformlarından size ulaşabilecekler. Sizi yansıtan ve markanızı doğru biçimde tanıtan en yeni mobil uygulamalar ile mobil dünyada yerinizi alacaksınız.

Google arama motoru optimizasyonu (SEO) çalışmasıyla hedeflediğim kelimelerde Google’da ilk sayfayaya çıkmalıyım. Bunu kanıtlarsanız ödeme yapayım. Başarı yoksa para cebimde kalsın.

Vehom seo danışmanlığı verdiği müşterilerinin hedefledikleri kelimelerde hedeflenen sayfaya çıkmadığı durumlarda ödedikleri ücreti iade etmeyi sözleşme ile garanti altına almaktadır. Bu garanti, çalışmanın sonuçlarına olan inancımızın en önemli göstergesidir. Risk sıfır olarak adlandırdığımız bu sistem ile Vehom müşterilerilerine verdiği değeri bir kez daha ortaya koymaktadır.

İhtiyacım olan her an iletişimde olmalıyım ve hızlı geri dönüş alabilmeliyim.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Vehom iletişimde hızlıdır ve bunu kayıt altına alır. Alınan her mesaj ilgili birimin profesyonel personelleri tarafından değerlendirilir ve mümkün olan en kısa sürede yanıtlanır. Proje sorumluları ile çalışma saatleri içerisinde ilgili konularda telefon ile görüşebilir ve her konuda açık iletişim kurabilirsiniz.

Şu anki reklam bütçemi yarıya indirmek istiyorum.

Vehom kanıtlanmış ve hesaplanabilir bütçeleme sistemi ile birçok IT giderini azaltmaktadır. Reklam ve tanıtım bütçelerinin çoğu eski tip geri dönüşü az ve efektif olamayan TV, gazete, dergi reklamcılığına gitmektedir. Online internet reklamcılığı ile sadece ürün veya hizmetinizi satın almak için orada olan ve hedeflenebilir ölçümlenebilir kişilere yüksek geri dönüşüm oranı ile reklam gösterimi yapılacağından satış başına reklam maliyeti hissedilir miktarda azalacaktır. İnternet reklamcılığının diğer eski nesil reklam mecralarına göre %138 ile %156 oranı arasında artı farkla müşteri dönüşümüne yol açtığı kanıtlanmıştır.