Vehom İnternet Hizmetleri ve Danışmanlık LTD. ŞTi. kurumsal şirketler için 2011 yılından bu yana Seo, Google reklam, web tasarım ve yazılım, mobil uygulamalar, sosyal medya yönetimi konularında profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir.

Google Ads resmi partner ajansı olarak çalışmalarını yürüten Vehom, Türkiye’nin en saygın dijital pazarlama ajansları arasında gösterilmektedir. Uzman çalışan kadrosu ile web tabanlı pazarlamaya profesyonel ve kurumsal yaklaşımı Vehom’un Borsa İstanbul (BİST) 100 endeksi müşterilerinin yanı sıra yeni başlayan küçük işletmeler ile de aynı sistemle çalışmasını sağlar. Vehom’un dijital pazarlama yaklaşımı ve geniş endüstri deneyimi, müşterilerinin Vehom’u sadece bir pazarlama şirketi olarak değil aynı zamanda güvenilir bir stratejik ortak olarak görmesini ve şirketten övgüyle söz etmelerini sağlıyor.

Vehom müşterilerine reklam kampanyalarının sonuçları hakkında kapsamlı bir anlayış ve detaylı analiz sağlamak için bir dizi patentli teknolojiler kullanır.

Yeni başlattığı Online İşlemler bölümü SEO ve Google Ads Reklam kampanyalarını görüntülemek isteyen müşteriler için tam bir şeffaflık sağlar. Bu teknolojisi ve benzersiz sonuçlar elde etmek için kullandığı sertifikalı ve nitelikli insan kaynağı, sektöründe bir lider olarak Vehom’u rakiplerinden ayırır.

Vehom, müşterilerine herhangi bir uzun vadeli sözleşme gerektirmeyen benzersiz bir yaklaşım sunuyor.

Her anlaşmada yakaladıkları başarı ve yaptıkları işin kalitesi ve yüksek müşteri tutma oranını koruyor. Ayrıca, Vehom tarafından gerçekleştirilen tüm seo ve Google reklam çalışmaları, şirket bünyesinde herhangi bir dış kaynak kullanımı olmaksızın politikasının bir parçası olarak yapılır. Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Google Ads reklamları, facebook ve instagram reklam, sosyal medya yönetimi hizmetlerinin yanı sıra Android ve iOS uygulamaları, web tasarım, web yazılım çözümlerini de profesyonel ve eksiksiz hizmet anlayışı ile müşterilerine sağlar.

Vehom kurumsal merkez ofisi Pendik, İstanbul’da yer almaktadır. Bunun yanısıra Amerika Birleşik Devletleri’ndeki müşterileri için Mountain View, San Francisco California’da bir ortak çalışma ve irtibat ofisi de bulunmaktadır. Eğer markanızın online görünürlüğünü önemli ölçüde arttırabilecek bir dijital pazarlama şirketi bulma konusunda gerçekten ilgili ve ciddi iseniz, Vehom şirketinizin geleceği için en mantıklı seçim olacaktır. Geleceğinizi doğru şekillendirmek ve dijital pazarlama dünyasında birlikte büyümek için Vehom’a şimdi başvurun.

Vehom İstanbul Ofis Fotoğrafları

Vehom Kurumsal Kalite Standartları

  • ISO 10002 Müşteri Menuniyeti Yönetim Sistemi
  • ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi
  • ISO IEC 25021 Yazılım Kalite Yönetim Sistemi
  • TS EN ISO 9241 Web Sitesi Ergonomi Kalite Yönetim Sistemi
  • ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi
  • ISO 30405:2016 İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi