Vehom Hakkında

/Vehom Hakkında
Vehom Hakkında 2017-04-09T14:08:54+00:00

Vehom İnternet Hizmetleri ve Danışmanlık LTD.ŞTi. kurumsal şirketler için Seo, Google reklam, web tasarım ve yazılım, mobil uygulamalar, sosyal medya yönetimi konularında profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir.

Google resmi partner ajansı olarak çalışmalarını yürüten Vehom, Türkiye’nin en saygın online pazarlama firmalarından biri olarak kabul edilmektedir. Uzman çalışan kadrosu ile, web tabanlı pazarlamaya profesyonel ve kurumsal yaklaşımı, Vehom’un IMKB 100 müşterilerinin yanı sıra yeni başlayan küçük işletmelerle de aynı sistemle çalışmasını sağlar. Vehom’un dijital pazarlama yaklaşımı ve geniş endüstri deneyimi, müşterilerinin Vehom’u sadece bir pazarlama şirketi olarak değil aynı zamanda güvenilir bir stratejik ortak olarak görmesini ve şirketten övgüyle söz etmelerini sağlıyor.

Vehom müşterilerine reklam kampanyalarının sonuçları hakkında kapsamlı bir anlayış ve detaylı analiz sağlamak için bir dizi patentli teknolojiler kullanır.

Yeni başlattığı Online İşlemler bölümü SEO ve Google Adwords Reklam kampanyalarını görüntülemek isteyen müşteriler için tam bir şeffaflık sağlar. Bu teknolojisi ve benzersiz sonuçlar elde etmek için kullandığı nitelikli insan kaynağı, sektöründe bir lider olarak Vehom’u rakiplerinden ayırır.

Her anlaşmada yakaladıkları başarı ve yaptıkları işin kalitesi ve yüksek müşteri tutma oranını koruyor. Ayrıca, Vehom tarafından gerçekleştirilen tüm seo ve online reklam çalışmaları, şirket bünyesinde herhangi bir dış kaynak kullanımı olmaksızın politikasının bir parçası olarak yapılır. Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Google Adwords reklamları, sosyal medya yönetimi hizmetlerinin yanı sıra Android ve iPhone uygulamaları, web tasarım, web yazılım çözümlerini de profesyonel ve eksiksiz hizmet anlayışı ile müşterilerine sağlar.

Vehom kurumsal ofisi Şişli, İstanbul’da yer almaktadır. Eğer markanızın online görünürlüğünü önemli ölçüde arttırabilecek bir online pazarlama şirketi bulma konusunda gerçekten ilgili ve ciddi iseniz, Vehom geleceğiniz için en mantıklı seçim olacaktır. Geleceğinizi doğru şekillendirmek ve dijital pazarlama dünyasında birlikte büyümek için Vehom’a şimdi başvurun.

Vehom, müşterilerine herhangi bir uzun vadeli sözleşme gerektirmeyen benzersiz bir yaklaşım sunuyor.
Vehom’un tüm sevenleri adına – Mutlu bir deneyim diliyorum!

Oğuz Kağan Aslan

ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası

ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi

Vehom, disiplinli süreç ve süreç planlaması, operasyonel destek, danışmanlık, dış kaynak IT çözümleri değerlendirilmesi, edinilmesi ve uygulanmasına kadar her aşamada kurumsal şirketler için etkin dijital pazarlama danışmanlığı hizmeti verilmesine yardımcı olmak için uygulanan bir ISO 9001: 2008 Kalite Yönetimi yaklaşımı benimsiyor. Bu ISO standartları ve süreçleri, disiplinli ve tekrarlanabilir bir müşteri deneyimi sağlar.