Vehom

/Vehom
Vehom2017-08-22T17:01:47+00:00

Vehom : İnsanı sonraki versiyonuna ulaştıran yol.

Vehom’un temel amacı bireylerden başlayarak dokunduğu tüm dünyaları daha iyi hale getirebilecek bir sistem oluşturmaktır.

Vehom güncel bilimsel gelişmeleri takip eder, dağınık kaynaklardaki faydalı bilgileri derleyerek görev haline getirir ve Vehomluların hayatlarına entegre eder.

Birlikte düşünür birlikte planlar birlikte uygular birlikte kontrol eder birlikte iyileştiririz.

Başlangıçta kayıt sonrası Vehom sizden detaylı kişisel bilgiler isteyecek ve sorular soracaktır. Bu soruların tamamı eksiksiz ve doğru cevaplanmalıdır. Bu cevaplar doğrultusunda kişiye özel görevler dağıtılmaya başlanacaktır.

Vehomlular kendilerine verilen tüm görevleri yapar. Bir görev tamamlandığında sonraki görev verilir. Görevin yapıldığı, tamamlandı düğmesi, ekran görüntüsü, fotoğraf, video vb şekillerde yöneticiye ispatlanır.

Her görev tamamlandığında görevin önem derecesine göre değişen bir görev puanı (GP) verilir. Puan sistemi sonraki aşamalarda katılımcılara avantajlar sağlar.

Görevler hukuki açıdan yasalara aykırı değildir ve kişiyi asla suça teşvik etmez.

Her görevin alt amaçları vardır. Anlamsız gelen görevler bile bir iyileştirme noktasına faydası olan, öncesinde üzerinde düşünülmüş ve kişiyi daha iyi bir noktaya taşıyacak amaçlar içermektedir.

Bir sıfırdan iyidir. Biz başlar ve iyileştiririz. Başlamak için her şeyin 10 puanlık olmasını ve tamamlanmasını beklemeyiz, başladıktan sonra hızlı hareket eder, sürekli geliştirmeye inanırız.

Vehom tamamen özgür bir yapıdır. Tüm düşüncelere eşit mesafededir. Herhangi bir siyasi partinin tekelinde değildir ve desteklemez. Dini düşünceleri eleştirmez ve saygı gösterir. Büyük sermaye grupları veya güç odakları tarafından desteklenen, sponsor olunan bir topluluk değildir. Hangi milletten, ırktan olursa olsun her insanı eşit kabul eder.

Vehom içerisindeki her insan sistemin daha çok kişiye ulaşması için katkı sağlar. Topluluk disiplinine uyar. Geri bildirimlerde bulunarak iyileştirmelere destek verir.

Vehom ücretsizdir ve her zaman öyle kalacaktır.

 

Vehom’un geleceğini nasıl tahmin edemeyeceğin ölçüde olumlu şekillendireceğini merak ediyorsan şimdi kayıt ol ve ilk görevin cep telefonuna gelsin.

Son Güncelleme: 22 Ağustos 2017

Görevi tamamlamak ve Görev Puanı (GP) kazanmak için Giriş yapmanız gerekiyor.