Seo Analiz Siteleri & Ücretsiz Backlink

//Seo Analiz Siteleri & Ücretsiz Backlink

Seo Analiz Siteleri & Ücretsiz Backlink

Websitenizin seo analizini yapan, pagerank değeri alexa sıralaması whois bilgileri gibi değerleri gösteren websiteleri ile çoğu kez karşılaşmışsınızdır. Bu tip analiz sitelerinin bazıları websitenize özel bir sayfa yaratıyor ve bu sayfada site bilgilerinin yanında bir de sizin sitenize giden bir link bulunuyor. Bu tip seo analiz sitelerinden alınan backlinkler çok değerli değiller ancak backlink havuzunuzda mutlaka bulunmalılar.

Seo analiz siteleri ile ücretsiz backlink elde etmenizi sağlamak amacıyla bir seo aracı hazırladık. Kullanımı çok basit olan “Vehom Backlink Aracı” ile kısa sürede bir çok siteden link alma işlemini tamamlamış olacaksınız.

  • Vehom Backlink Aracı sayfasını tıklayın. (https://www.vehom.com/seo-araclari/backlink)
  • “Domain: http://www.” yazan yerin devamındaki kutunun içerisine alan adınızı yazın. (Örnek: vehom.com)
  • Vehomla ! düğmesine veya enter tuşuna basın.

Ne kadar basit değil mi? Hepsi bu kadar. Yeni bir sayfa açılacak websiteniz ilgili sitelerden bağlantılar almaya başlayacak. Vehom backlink aracı sayfasını ve yeni açılan sayfayı işlem bitene kadar açık tutmanız gerekiyor. Bu arada seo ile ilgili blog yazılarımızı okuyabilir, başka websitelerinde gezebilir veya bilgisayarınızın başından ayrılabilirsiniz, o sırada ekleme işlemi devam edecektir.

Bağlantınızın ekleneceği toplam site sayısı backlink aracı sayfasında yazıyor. Alt tarafta yer alan raporlama bölümünde o ana kadar kaç siteye eklendiğini takip edebilirsiniz. İşlem tamamlandığında rapor ekranında ekleme bitti şeklinde mesaj görüntülenecektir. Bu noktadan sonra sayfaları kapayabilirsiniz.

Site listesi düzenli aralıklar ile güncellenecek ve çalışmayan siteler listeden çıkarılacaktır. Tespit ettiğiniz çalışmayan siteleri veya listeye eklenmesini tavsiye edeceğiniz siteleri iletişim bölümünden Vehom ile paylaşabilirsiniz.

By |2017-02-05T21:47:50+00:00Kasım 3rd, 2011|Categories: Seo|Tags: , , , , , , , , , |Seo Analiz Siteleri & Ücretsiz Backlink için yorumlar kapalı