Seo Arama Motoru Optimizasyonu – Google’da ilk sayfa

Seo çalışması, Search Engine Optimization, websitenizin Google arama sonuçlarında üst sıralarda yer almasını sağlar. Google aramalarında iyi konumda bulunmak işletmenize yeni müşteriler kazandıracaktır.

Sıfır Risk

Hedeflenen kelimelerde hedeflenen noktaya gelmeden ücret talep etmiyoruz.

Yönetim Paneli

Websiteniz için yapılan işlemleri Seo Yönetim Paneli ile online işlemler menüsünden kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Daha Çok Ziyaretçi = Daha Çok Satış

Arama motoru optimizasyonu’nun amacı, websitenizin arama motorlarında görünürlüğünü arttırmak, ve dolayısıyla siteye daha fazla ziyaretçi trafiği çekmektir.Bunun sonucunda arama motorundan gelen nitelikli ziyaretçi grubu Google’da aradığı hizmet veya ürün ile websitenizde karşılaştığında alışveriş gerçekleştiren bir müşteriye dönüşmektedir. Kurumsal E-ticaret danışmanlığı yaptığımız müşterilerimiz satışlarını %30 ile %350 arasında artırmıştır.

Deneyimli Uzman Kadro

Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Bugüne kadar bir çok websitesini hayal edemeyecekleri noktalara getirdik ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tuttuk. Alanında uzman Google sertifikalı Seo danışmanı kadromuz güncel bilgileri ve yılların deneyimi ile sizi de hedeflediğiniz noktalara taşıyacaktır.

Marka

Google’da ilk sayfada olmak ilgili kelimede arama yapan binlerce ziyaretçi tarafından tanınmanızı sağlar. Rakip markaların üzerinde yer almak marka değerini arttırır ve şirket imajını güçlendirir.

Kalıcı Ziyaretçi

SEO danışmanlığı, sitenizle alakalı kelimelerden tamamen organik ziyaretçi çekmenizi sağlar. Çalışma devam ettiği sürece ziyaretçi sayınızda artış olur.