İnternette hakkınızda olumsuz bilgiler mi var?

Google’da isminizi, markanızı veya ürününüzü aradığınız zaman karşınıza rahatsız edici bilgiler mi çıkıyor? Online itibar yönetimi çalışmalarımız ile arama sonuçlarınızı iyileştirelim.

Marka İmajı

Bugüne kadar koruduğunuz itibarınız, 2021’de internette herhangi biri ya da rakipleriniz tarafından birkaç dakikada alaşağı edilebilir. Arama motorları, inceleme sitelerini destekler ve teşvik eder. Bu siteleri belirli periyotlarda gözden geçirir fakat bu siteleri kötüye kullananlar bazı girdilerle şirketlere zarar verebilir. Maalesef online itibarınıza zarar verecek bu girdilerle hukuksal mücadele uzun, yorucu bir sürecin yanısıra maliyetli ve çoğunlukla etkisizdir.

Olumsuz Yorumlar

Şirketiniz hakkındaki olumsuz bir yorum, size yüzbinlerce lira zarara ve büyük iş kayıplarına yol açabilir. Online İtibar Yönetimi uzman kadrosuyla size özel strateji uygulayan Vehom, bütün bu kayıpları bertaraf eder. Online itibarınıza gölge düşmesini engeller.

Olumsuz postlar ve geri bildirimler, forumlardaki asılsız iddialar, memnuniyetsiz müşterilerin marka ve ürün için yaptıkları kasıtlı ya da fevri yorumlar, bir şirketin itibarını yerle bir etmek için yeterlidir. Online itibar yönetimi uzmanları zarar verici her türlü bilgi ve asılsız iddiayı bertaraf ederek şirketinize itibarını geri kazandırır.

Google Arama Sonuçları

Google aramaları ilk sayfada online itibarınıza gölge düşürecek herhangi bir link varsa ve doğru bir Online İtibar Yönetimi ile desteklenmiyorsanız; bu, geri dönülmez yıkımlara sebep olabilir. Düşünün ki İstanbul’da bir müşteriniz şirketinizi araştırıyor, yahut iş alanınızla ilgili anahtar kelimeler giriliyor ve bu aramadan müşteri kazanabileceksiniz. Ancak, aramanın sonucunda rastlanan negatif bir yorum müşterilerinizin sizden uzaklaşmasına, potansiyel müşterilerin de rakiplerinizi seçmesine neden olur. Çünkü, iyi yorumlardan çok kötü yorumlar daha akılda kalıcıdır ve her zaman için adında şaibe olmayan şirketler, markalar ve ürünler tercih edilirler.