Merhaba Dünya!

//Merhaba Dünya!

Merhaba Dünya!

Vehom Resmi Blog Sitesi’ne hoşgeldiniz! Uzun süredir hayata geçirmeyi planladığımız ve Vehom’un sosyal medyaya verdiği önemin bir göstergesi olan blogumuzu sizlerle nihayet buluşturuyor olmanın heyecanı içindeyiz.

Vehom olarak; gerek genel kullanıcıların gerekse iş dünyasının hayatını önemli ölçüde kolaylaştıran, online dünyaya entegre olmalarına yardımcı olan Vehom hizmet ve ürünlerini lokalize ediyor, büyümeyi ve gelişmeyi sürdüren Türkiye internet dünyasına sunduğumuz fırsatlara her geçen gün bir yenisini eklemek için çalışıyoruz.

Vehom ekibi olarak yazılarını kaleme alacağımız blogumuz üzerinden; Türkiye’de sunduğumuz Vehom hizmet, ürün ve teknolojileriyle ilgili yeniliklerin yanı sıra, Türkiye’deki iş ortaklıklarımız ve Vehom ile ilgili önemli haberleri sıcağı sıcağına paylaşıyor olacağız. Beğeneceğinizi ve faydalı bulacağınızı umduğumuz blogumuzda ayrıca ürün ve hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgiler edinebileceğiniz sayfalara bağlantılar da bulabileceksiniz.

Şu anda ziyaret etmekte olduğunuz yeni blog Vehom ile ilgili daha genel haberlere odaklanacak ve Türkiye’deki tüm Vehom kullanıcılarına hitap edecek şekilde tasarlandı. Çift taraflı bir iletişim kanalı olmasını hedeflediğimiz Vehom Blog üzerinden ilgili soru veya yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

By |2017-02-05T21:58:46+00:00Eylül 12th, 2011|Categories: Vehom|Tags: |Merhaba Dünya! için yorumlar kapalı