Vehom ile Verimlilik Yukarı Maliyetler Aşağı

Kurumsal website tanıtımı için verimli , etkili ve ölçümlenebilir reklam

Vehom, website ve kurumsal kimliğinizin internette daha fazla insana ulaşmasını ve bu hedeflenmiş ziyaretçi kitlesinin sayfanızın hedeflediğiniz bölümlerine yönlendirilmesini sağlar. Bu çalışmalar marka imajının pekişmesine, satışların artmasına, rakiplerin üstünde bir marka imajı edinilmesine sebep olur. Satış için ayırdığınız bütçeyi online pazarlama çözümlerine kaydırmak, reklam departmanı bünyesinde daha az maliyet ile daha verimli ölçümlenebilir online reklamlar sunmak bütçenin etkin kullanılmasına yardımcı olur.

  • İtibar Yönetimi “Şirketiniz hakkında neler konuşuluyor? Kontrol ve müdahale edebiliyor musunuz?”

Vehom hizmetleri ile :

  • Yapılan çalışmalar takip edilebilir – online işlemler menüsü ile evden, arabadan, ofisten o gün websiteniz ile neler yapıldığını izleyin.
  • Seo gelişimini görün – Seo konusunda hedef kelimelerde nerede olduğunuzu hedef kelimelerinizi Google’da arayarak her en kontrol edebilirsiniz.
  • Google Görüntülü Reklam – Google Ads reklamları internette binlerce websitesinde yer almaktadır. Doğru zamanda doğru websitelerinin reklam alanlarında bulunun, şirket imajınızı güçlendirin.
  • Sosyal Medya – Facebook, twitter ve bunun gibi bir çok sitede ürün veya hizmetinizle ilgili kullanıcılar ile çift taraflı etkili iletişime geçin.

Birinci sınıf hizmete birinci sınıf garanti

Vehom sözleşmeli müşterileri hedefledikleri sonuçlar için ödeme yaparlar, hedefledikleri sonuçlara ulaşılmaması halinde geri ödeme sözleşme garantisi altındadır. Her anlaşmada yakalanan başarı ve yapılan işin kalitesi ve yüksek müşteri tutma oranını korumaktadır.

Vehom’un profesyonel bakış açısı ve kalite yaklaşımı online pazarlama sektöründe varolan kurumsal şirket açığını giderdi, ve şirketin rakiplerinden farklılaşmasını sağladı.

– Celal Koral Beşiroğlu, Şana Otomat A.Ş.

Şeffaf

Vehom müşterilerine reklam kampanyalarının sonuçları hakkında kapsamlı bir anlayış ve detaylı analiz sağlamak için bir dizi patentli teknolojiler kullanır. Yeni başlattığı “Online İşlemler” bölümü kampanyalarını görüntülemek isteyen müşteriler için tam bir şeffaflık sağlar. Bu teknolojisi ve benzersiz sonuçlar elde etmek için kullandığı nitelikli insan kaynağı, sektöründe bir lider olarak Vehom’u rakiplerinden ayırır.

Güvenilir

Vehom tarafından gerçekleştirilen tüm seo ve Google reklam çalışmaları, şirket bünyesinde “herhangi bir dış kaynak kullanımı” olmaksızın politikasının bir parçası olarak yapılır. Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Google Ads reklamları, sosyal medya yönetimi hizmetlerinin yanı sıra Android ve iPhone uygulamaları, web tasarım, web yazılım çözümlerini de profesyonel ve eksiksiz hizmet anlayışı ile müşterilerine sağlar.

Düşük bütçe, uygun başlangıç maliyetleri

Geleneksel reklam mecraları olan radto, TV, gazete, dergi gibi pahalı ve başarısı ölçümlenemeyen noktalarda yayınlanan reklamlar yüksek maliyetli ve çoğu zaman etkisizdir. Vehom’un sunduğu online tanıtım çözümleri düşük bütçeler ile yüksek verim alınmasına olanak sağlar. Tüm çalışmalar izlenebilir, ölçümlenebilir ve başarısı raporlanabilir. Dijital reklam mecralarında verilen görüntülü reklam maliyetlerinin TV reklamlarına göre 3’de 1 oranında ekonomik olduğu ispatlanmıştır.Buna ek olarak, Vehom tüm faaliyetlerin online olarak takip edilebildiği online işlemler merkezi ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı amaçlar.

Global organizasyonumuzun tamamını Vehom’a geçirdiğimiz ilk ay içerisinde hedeflediğimiz orta doğu pazarında birçok yeni müşteri kazandık.

Bilal Akıl – Aysi Meyve Suları