iPhone Uygulamaları

/iPhone Uygulamaları
iPhone Uygulamaları 2017-04-02T20:59:56+00:00

iPhone & iPad

Devrimsel bir cihaz olma özelliği taşıyan iphone ve ipad, firmaların ve kurumların içerisinde olmak istedikleri bir mobil platform olmayı başarıyor.

iPhone plastik düğmeli telefonlara alternatif olarak üretilen klişeleşmiş telefon yapısını tamamen değiştiren kullanıcı arayüzü, Apple’ın dahiyane pazarlama stratejisi ile birleşen geleceğin tenolojisini günümüzde kullanan cep telefonu olarak tarihe geçmiştir.

iPhone App Store

iPhone diğer telefonların haricinde inanılmaz uygulamalara ev sahipliği yapan app store adındaki uygulama yüklemeye yarayan iPhone uygulama indirme mağazasıdır.

Şirketiniz Apple App Store’da yer alıyor mu?

App Store’da indirilmeyi bekleyen tüm uygulamalar ücretli ve ücretsiz olarak tüm dünyaya sunuluyor. Firmanıza ya da projenize ait bir uygulama yapıldığında bu popüler medya platformu üzerinde barınabilir bu platform üzerinden ürünlerinizin satışını destekler veya markanızın piyasadaki yerini sağlamlaştırırsınız.

Vehom ekibi mobil dünyada da yanınızda

Tüm iphone uygulama tasarımı işlerinizle ilgili Vehom size tam hizmet verecektir. iPhone uygulama tasarımı ve geliştirme işi ciddi ve planlı bir programlama gerektirir. Web tasarım ve web yazılımları konusundaki deneyimlerimizi bir dijital reklam ajansı olarak iphone uygulama tasarımı ve geliştirme işinde de tüm titizliğimiz, bilgimiz ve tecrübemiz ile sürdürüyoruz.