Disiplinli, Çalışkan ve Eğlenceli misin? Vehom’a Gelsene!

V

Türkiye’nin en hızlı büyüyen Seo Şirketi Vehom, müşterilerini yeni zirveler ile tanıştırmak için zeki, çalışkan ve fark yaratacak takım arkadaşları arıyor!

Vehom’a katılmak için göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. İş başvuru sürecimiz sizin de farkedeceğiniz gibi diğer şirketlerden biraz farklı – Özgeçmişler başvuranların gerçek dünyasını yansıtmadığı için kendi sorularımız ile sizi tanımak isteriz. İnsan Kaynakları İş Başvuru Formu’nu doldurduktan sonra Vehom seninle iletişime geçecektir. İşe başlama süreci biraz uzun sürebilir, ama Vehom’da çalışan herkesin bu formu doldurarak işe başladığını hatırlatmak isteriz. Gerçekten iyi çalışan, zeki ve başarılı takım arkadaşlarını belirli bir sistematik eleme yöntemi ile dikkatle işe başlatıyoruz.

Avantajlar

Vehom çalışan mutluluğunu ön planda tutar.

Vehom çalışanları Google Türkiye’nin sertifikalı ajanslar ve çalışanları için düzenlemiş olduğu İstanbul’daki etkinliklere ve eğitimlere düzenli katılım sağlamaktadır.

İş İlanları

İnsan Kaynakları departmanı tarafından yayınlanan güncel dijital pazarlama iş ilanları için iş başvurusu yapabilir veya uygun olduğunu düşündüğünüz yüksek nitelikli bir yakınınıza gönderebilirsiniz.

İstanbul, Türkiye.

Müşteri İlişkileri Yöneticisi

İstanbul, Türkiye.

WordPress Uzmanı

İstanbul, Türkiye.

Sosyal Medya Uzmanı

İstanbul, Türkiye.

Google Ads Reklam Yöneticisi

İstanbul, Türkiye.

Dijital Pazarlama İçerik Yöneticisi

İstanbul, Türkiye.

Dijital Pazarlama Stajyeri

İstanbul, Türkiye.

Grafik Tasarım Uzmanı

İstanbul, Türkiye.

4 Adımda Vehom’da İşe Başla

Yeni İşine Hazır Mısın?

Fazla düşünmeye gerek yok. Uzun yoluculuklar ilk adım ile başlar. Şimdi karar ver ve harekete geç, seni bekliyoruz!