Her Gün 25 Ücretsiz İmleme Backlink

//Her Gün 25 Ücretsiz İmleme Backlink

Her Gün 25 Ücretsiz İmleme Backlink

Seo uzmanları için en önemli konulardan biri hepinizin bildiği gibi websitenize giden linklerin her gün düzenli olarak arttırılması işlemidir. Bugün sizlere belki bazılarınızın daha önceden farkında olduğu fakat birçoğunuzun yeni tanışacağı bir backlink edinme yöntemi hakkında bilgi vereceğiz.

Adım adım socialmonkee ile ücretsiz imleme backlink alma rehberi ;

Güncel : Socialmonkee servisi 3 Kasım 2011 günü itibariyle 1 hafta süresince kapalı kaldı, şu an aktif durumda ancak Türkiye’den yapılan ücretsiz kayıtları kabul etmiyor. Proxy kullanmayı biliyorsanız kendinizi yurt dışından giriyormuş gibi gösterip siteye kayıt olabilirsiniz. Umarız Türkiye’den kayıt olmak ve ücretsiz imleme backlink kazanmak isteyen webmasterlara bir an önce açılır. Takipte olacağız ve yenilikler oldukça bu başlık altında gerekli düzenlemeleri yapıp sizleri bilgilendireceğiz.

  1. Socialmonkee websitesini tıklayın.
  2. Sayfaya girdiğinizde alt tarafta “sign up now” yazan yerin altında adınızı , e-posta adresinizi ve kullanmak istediğiniz şifrenizi yazın.
  3. E-posta adresinizi kontrol edin. Aktivasyon gerekiyorsa kabul edin.
  4. Firefox tarayıcınız ile siteye ait olan seo eklentisini indirin.
  5. Buradan veya eklentiyi indirdikten sonra Firefox’ta maymun ikonuna tıklayarak web sitenizin URL, başlık, açıklama, etiket vb. bilgilerini girin.
  6. Preview’e tıklayıp bir her şeyi doğru girip girmediğinizi kontrol ettikten sonra “Submit to 25 sites” tıklanınca web siteniz 24 saat içerisinde 25 siteye kayıt edilmiş oluyor.
  7. Raporlar bölümünden hangi sitelere kayıt edildiğini kontrol edebiliyorsunuz.

Bu  sisteme her gün girerseniz 1 ayda 750 backlink elde etmiş olacaksınız. Sabır büyük bir erdemdir ve emin olun rekabeti yüksek kelimelerde ilk sıralarda bulunan siteler o noktaya 2-3 günlük çalışmalarla değil büyük sabır ve disiplinli çalışma gerektiren uzun vadeli bir program sonucunda gelmişlerdir.

Socialmonkee sitesi ile alınan backlinklerin kalitesi elbette ki haber sitelerinden veya gov, edu sitelerinden alınanlar kadar olmayacaktır ancak örneğin pligg sitelerinden backlink alma konusunda yarı otomatik bir sistem olması avantaj gibi görülebilir.

Aşağıdaki videoyu izleyerek  nasıl kullanıldığı ile ilgili ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Bu sistem ile her gün 25 websitesine sitenizi ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz. Bir sonraki gün eklediğiniz websiteleri öncekiler ile aynı yerlere eklenmeyecektir. Sistem otomatik olarak her gün farklı internet sitelerini rastgele olarak seçip backlink ekleme yapmaktadır. Türkçe karakter kullanmamanızı tavsiye ederim çünkü çoğu pligg sitesi Türkçe karakteri tanımıyor.

By |2017-02-05T21:48:05+00:00Ekim 18th, 2011|Categories: Seo|Tags: , , , , , |Her Gün 25 Ücretsiz İmleme Backlink için yorumlar kapalı