Google Adwords Reklam

/Google Adwords Reklam
Google Adwords Reklam 2017-04-13T12:35:07+00:00

Google Reklam Ajansı

Organik arama motoru optimizasyonu ile gelen trafik istediğiniz anda veya hemen gerçekleşmez. Google reklam ile arama motoru pazarlama yöntemleri ve programları kullanarak ziyaretçi kazanımı derhal gerçekleştirebilir; aylarca beklemezsiniz. Arama motoru reklamları için en yaygın iş modeli tıklama başına ödemedir (PPC).

PPC arama motoru reklamcılığı, pazarlama kampanyasında harcamak istediğiniz miktarı kontrol ederken maksimum gösterim sağlar. Ayrıca, reklam kampanyasının performansı açık bir şekilde izlenebilir.

Tıklama başına ödeme (PPC), reklama tıklandığında ödeme yapacağınız çevrimiçi reklamcılık ödeme modelini belirtir. Bir başka deyişle, reklamverenler, arama yapan kişi reklamı her tıkladığında Google’a ödeme yapar.

Google Adwords reklamları, Google sonuç sayfasındaki (SERP) organik veya doğal listelerin en üst konumunda, alt alt sırada ve sağ kenar çubuğunda görünür. Bu ücretli reklamlar, hangi reklamların hangi konumlarda görüntüleneceğini belirleyen bir açık artırma modeli temel alınarak bir SERP’de sıralanır.

Vehom, Google’a reklam verme stratejinizi belirler ve sertifikalı Google Adwords Uzmanı reklamları yönetir. PPC kampanyası yönetmek ve web sitesi için potansiyel arama trafiği, dönüşüm ve ROI’yi en üst düzeye çıkarmak için sizinle birlikte çalışırız.

Her bir proje, şirket hedeflerine dayalı olarak benzersiz olma eğilimindedir. Bununla birlikte, önceki deneyimlerimizden gelen aksiyon alınabilir öneriler uzun, orta veya kısa vadeli uygulama ve yüksek, orta veya düşük etki gibi çeşitli alt değerlere ayrılabilir. Yaklaşımımızdaki bu farklılık, arama pazarlama hedeflerinizle birlikte çalışan bir iş planını tanımlamamıza ve birlikte üretmemize yardımcı olur.

Google Adwords Trafik Metodolojisi ve Fırsatları

Hedefler iyi araştırılmadan ve günlük fırsatların ne olduğu bilinmeden, ertesi gün hangi fırsatların çıkacağı ölçümlenmeden başarılı Google Adwords kampanyası gerçekleştirilemez; çok daha az optimize edilmiş bir pazarlama stratejisi kar etmenin dışında Google Adwords Faturası geldiğinde üzülürsünüz.

Analitik ve endüstri araştırması ile birlikte gelişmiş anahtar kelime araştırma teknikleri, Vehom metodolojisinin temel unsurlarıdır. Bu araştırma, yeni anahtar kelime fırsatları, aşamalı arama davranışları ve yeni potansiyel anahtar kelime konuları ile ilgili farklılıklar sağlar ve kampanyaların yatırım getirisini arttırır.

Bütçenizi belirleyin

Minimum harcama zorunluluğu yoktur; AdWords için ödediğiniz tutarı siz belirlersiniz. Örneğin, reklamınıza 5 TL’lik bir günlük bütçe ve her tıklama için 10 kuruşluk bir maksimum maliyet belirleyebilirsiniz.

Yalnızca sonuçlar için ödeme yapın

Reklamınız gösterildiğinde değil, yalnızca birisi reklamınızı tıklarsa ücretlendirilirsiniz.

Yerel ve bölgesel hedefleme!

Reklamlarınızı sadece belirli bir bölgede arama yapan kişilere görüntülenecek biçimde ayarlayın. Artık sizden 40 km uzaktaki çevrimiçi müşterileri hedeflemek çok kolay.

Reklamlarınız Google’da görünür

Reklam oluşturup işletmenizle alakalı kelime veya öbekler olan anahtar kelimeler seçersiniz. Kullanıcılar anahtar kelimelerinizden birini kullanarak Google’da arama yaptığında, reklamınız arama sonuçlarının yanında görünebilir. Artık, sizinle zaten ilgilenen bir hedef kitleye reklam yapabilirsiniz.

Vehom ile yeni müşteriler!

Kullanıcılar, reklamınızı tıkladıktan sonra bir satın alma işlemi yapabilir veya sizinle ilgili daha fazla bilgi edinebilir.