Vehom Hakkında

Vehom İnternet Hizmetleri ve Danışmanlık Limited Şirketi 2011 yılında Oğuz Kağan Aslan tarafından kurulmuş, seo, Google Ads, sosyal medya, web tasarım ve yazılım konularında profesyonel danışmanlık hizmetleri sunan bir bilişim şirketidir.

Web sitemizin adresi: https://www.vehom.com

İletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Aeropark Kat:5 Yenişehir Mah. Osmanlı Bulvarı No:11/A 34912 Pendik İstanbul Türkiye adresindeyiz.
  • Aklınıza takılan her konuda Vehom’a mesai saatleri içerisinde +90 216-251-6755 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
  • Daha detaylı yazılı iletişim için [email protected] e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz Vehom güvencesi altında

Vehom, paylaştığınız kişisel olarak tanımlanabilecek bilgilerin gizliliğinin korunmasına yürekten inanmaktadır. Kişisel bilgilerinizi ne şekilde kullanacağımız hakkında size bilgi vermenin ve bu bilgilerin kullanım şekli konusunda seçenekler sunmanın da önemli olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, bu Gizlilik Politikası’nı dikkatlice okumanızı öneriyoruz.

Gizlilik Prosedürü

Kişisel bilgiler başlığı altında Vehom’un yükümlülükleri ve ilkeleri hakkında bilgi verilmektedir. Vehom olarak ilgili kuralların tarafımızca tümü ile eksiksiz bir şekilde yerine getirileceğini teyit etmekteyiz. Böylelikle aşağıda belirtilen kişisel bilgi toplama ilkelerine bağlı olarak tüm gayretimizi tarafımızca toplanmış olan her türlü bilgiyi ekibimizce alınan sıkı güvenlik ve gizlilik önlemleri ile saklama hususunda özen göstermekteyiz. Kişisel bilgi toplama ve kullanımını en aza indirgeyerek, toplanan kişisel bilgileri sadece işlemlerin gerçekleşebilmesi için gerekli olan süre kadar tutmakta, öte yandan size en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Web sitemiz, gizlilik konusunda yeterince duyarlı olduğunu gösterebilen ve standartlarımıza uygun olan sitelere bağlantılar içermektedir. Ancak ilgili sitelerin içeriği ya da gizlilik uygulamalarından Vehom sorumlu tutulamaz.

Kişisel Bilgi Toplama Prosedürü

Web sitemizi kullanarak site aracılığı ile edinilebilen kişisel bilgilerinizin Vehom tarafından toplanması ve kullanılmasını kabul etmiş olmaktasınız.

Ad, soyad, adres gibi bilgileri içeren ancak bunlarla sınırlı olmayıp, istemiş olduğunuz ürün ya da hizmetimize göre değişebilen birtakım kişisel bilgilerinizi vermeniz zorunludur.

Bize işlemlerinizi sürdürebilmemiz için gerekli olan bilgiyi sağlayamamanız durumu, size vermemiz beklenen hizmeti yerine getiremememize neden olabilir.

Bilgileriniz ancak belirtilmekte olan amaçlarla kullanılabilir:

  • Hizmetlerimizin ve ilgili ürünlerimizin pazarlanması
  • İşlemlerinizle ilgili istatistiklerin yapılabilmesi ve tarafınızla olan bağlantımızın devamını sağlayabilmek için bağlantı listelerinin oluşturulması, site kullanımı ile ilgili ticari istatistik ve analizlerin biraraya getirilmesi.
  • Kimlik, doğrulama ve kayıt oluşturulması

Yukarıdaki maddelere yönelik amaçlar ile toplanmış olan tüm bilgiler güvenli bir ortamda saklanmaktadır.

Ancak bilginin toplanma nedeni ile doğrudan ya da dolaylı ilgisi bulunan bir durum söz konusu olduğunda,

  • Uygulamadaki yürütmelik, kural ve düzenlemelere uygun bir şekilde
  • Belirtilmekte olan şart ve koşullar altında uygulandığı sürece
  • Vehom’un hak, hukuk ve kar/kazancı ve/veya sitenin diğer kullanıcılarının hak, hukuk ve kar/kazancı gözetilerek veri üçüncü kişilere aktarılabilir.

Bize bilgi gönderiminde bulunduğunuz sırada ve veri, elimize ulaştıktan sonra da bizim için her zaman esas olan sıkı güvenlik ve gizlilik standartlarında korunmaktadır. Girmiş olduğunuz veriler, işlemleriniz ve hukuki gereklilikler süresince tarafımızca saklanmaktadır. Sitemizi sürekli olarak geliştirmekte olduğumuzdan ötürü, veri kullanımı ile ilgili de gelişmeler olmaktadır.