Forum Backlink Sistemi

//Forum Backlink Sistemi

Forum Backlink Sistemi

Seo çalışmaları sırasında websitesi için alınmış olan backlink çeşitliliği çok önemlidir. Websitesine yönelmiş olan linkler ne kadar farklılık arzederse Google tarafından o kadar doğal olarak algılanır. Bu yüzden farklı formattaki sitelerden link almak seo çalışmalarımızda bize yarar sağlayacak. Bu yazımızda forum backlinkleri üzerinde duracağız ve size kısa sürede oldukça yüksek miktarda forum backlinki alabileceğiniz bir yöntemden bahsedeceğim.

Aşağıda listelenen işlemleri yaptıktan sonra günde 1000 veya daha fazla ücretsiz forum linki kazanmış olacaksınız. Burada şu uyarıyı yapmadan geçemeyeceğim, eğer websiteniz yeni ise veya henüz çok fazla backlinke sahip değilse bu gibi sistemler sitenizin Google tarafından ceza almasına sebep olabilir. Bu gibi olumsuz durumları ortadan kaldırmak için sisteme kayıt olduktan sonra günlük eklenmesini istediğini link sayısı kısmında abartılı rakamlarda kaçınmanızı öneriyorum.

Şimdi gelelim yapmamız gerekenlere;

  • 247backlinks sitesine tıklayın ve kayıt olun. Kayıt için “Sign up here” yazan yere tıklayıp e-posta adresinizi girmeniz yeterli. E-postanızı kontrol edin ve hesabınızı aktif hale getirin.
  • Siteye giriş yaptıktan sonra karşınıza gelen kontrol panelinde “Projects” kısmında “Click here to create your next backlink project!” yazan kısımdan yeni seo projesi oluşturacağız.
  • Proje adı kısmına websitenizin adını yazabilirsiniz. URL kısmına her satıra 1 url gelecek şekilde websitenizin iç sayfalarını yazabilirsiniz. Keywords bölümünde her satıra 1 tane gelecek şekilde en fazla 10 anahtar kelime giriyoruz. “Number of links” yazan yere de en az 500 olmak üzere her gün kaç adet backlink eklenmesini istiyorsanız o sayıyı giriyorsunuz. Ben 500 yazmanızı tavsiye ederim.Diğer alanları değiştirmenize gerek yok.

Sistem kayıt olduğunuzda 1000 bedava backlink hediye ediyor. Yukarıdakileri uygularsanız yaklaşık 2 gün içerisinde bu backlink hakkını kullanmış oluyorsunuz. Bu noktadan sonra ücretli olarak link satın alabilir veya kontrol paneli sayfasının üst tarafında bulunan referrer linki ile yeni puanlar kazanabilirsiniz. Forum Backlink işlemi tamanlandıktan sonra raporu mail olarak da atıyor, bu da sistemin raporlama kısmının tatmin edici olduğunun bir göstergesi.

Websiteniz için yararlı olacağını düşündüğümüz seo ile ilgili paylaşımlarda bulunmaya devam edeceğiz.

By |2017-03-20T16:13:28+00:00Kasım 13th, 2011|Categories: Seo|Tags: , , , , |Forum Backlink Sistemi için yorumlar kapalı