Facebook’da doğru kişilere doğru zamanda ulaşın

Bütçeniz ne olursa olsun, reklamlarınızı Facebook’da görüntüleyebilirsiniz. İnsanlar Facebook’u yaşamlarının gerçek bir parçası gibi gördüğü için, ürünlerinizle gerçekten ilgilenen gerçek insanlara ulaştığınızdan emin olabilirsiniz.

Facebook sayfanız, ürün ve hizmetlerinize ilgi gösteren kişilerle bağlantı kurmanıza yardımcı olur. Facebook sayfanızın aldığı beğenme sayısını artırarak topluluğunuzu büyütebilir ve işletmenizin bilinirliğini artırabilirsiniz.

Hedef Müşterilerinize Ulaşın

  • Türkiye’de 43 milyondan fazla olası müşteriyle iletişime geçin.
  • Hedef kitlenizi yere, yaşa ve ilgi alanlarına göre seçin.
  • Basit görsel ve metin tabanlı reklamlar deneyin ve işe yarayanı kullanın.

İlişkilerinizi Derinleştirin

  • Facebook Sayfasınızı veya internet sitenizi tanıtın.
  • Reklamınızın etkisini artırmak için “Beğen” düğmemizi kullanın.
  • İşinize ilişkin bir topluluk oluşturun.

Bütçenizi Kontrol Edin

  • Uygun bulduğunuz günlük bütçeyi belirleyin.
  • Günlük bütçenizi istediğiniz zaman ayarlayın.
  • Sadece insanlar reklamınıza tıkladığında (CPC) veya reklamınızı gördüğünde (CPM) ödemeyi seçin.

Esnek ücretlendirme

Esnek ücretlendirme ve gerçek zamanlı teklif önerileri uygun maliyetli reklam kampanyaları için yol gösterir. Facebook reklamları ile kampanyanızı hızla, kolayca ve uygun maliyetle oluşturabilir ve yönetebilirsiniz.

Reklamların yanı sıra Facebook Sayfaları veya Facebook Etkinlikleri ile Facebook’ta daha büyük bir mevcudiyete sahip olduğunuzda, bir kullanıcının ürünlerinizle zaten ilişkili olan arkadaşlarıyla ilgili içerik ekleyerek reklamınızın verdiği mesajı güvenilir bir yönlendirmeye dönüştürebilirsiniz.

Vehom ile yeni müşteriler!

Kullanıcılar, Facebook reklamını tıkladıktan sonra bir satın alma işlemi yapabilir veya sizinle ilgili daha fazla bilgi edinebilir.

İşletmenin Yakınındaki Kişiler Hakkında Daha Fazla Bilgi Al

Hareketler ve En Yoğun Saatler

Mağaza saatleri ve daha fazlası hakkında akıllı kararlar vermek için, çoğu kişinin ne zaman yakınında olduğu hakkındaki bilgileri kullan.

Demografik Bilgiler

Pazarlama ve hizmetlerini bilgilendirmek için, işletmenin yakınındaki kişilerin genel yaşlarını, cinsiyetlerini ve seyahat ettikleri mesafeyi öğren.

Reklam Performansı

Reklamlarının, işletmenin yakınındaki kişilere erişip erişmediğini gör.

İşletmenizin büyümesini sürdürmeye hazır mısınız?

Facebook Reklamları ile ilk hedef kitlenizi büyütmeye devam edebilirsiniz. Facebook reklamları doğru insanları bulmayı, onların dikkatini çekmeyi ve istediğiniz işletme sonuçlarına ulaşmayı kolaylaştırır.