Vehom: Seo, Google Reklam ve Sosyal Medya ile Dijital Pazarlama2017-07-04T13:37:44+00:00

Seo, Google Reklam ve Sosyal Medya ile Dijital Pazarlama

Seo, Google Reklam, Sosyal Medya ve Web Tasarımı ile yeni müşteriler kazanmak için bugün bir Vehom dijital pazarlama uzmanı ile konuşun.

0212-233-9666

veya,

Websitenizi girin ve Seo Analizi başlatın. Vehom Seo uzmanı sizi arasın.

0
Potansiyel Yeni Müşteri
0
Telefon ile Arama
0
E-Ticaret Ürün Satışı
0
Mutlu Müşteri Yorumu

Dijital Pazarlama Optimizasyon Şirketi

Vehom™ kurumsal şirketlere Seo, Google Reklam, Sosyal Medya Yönetimi, Facebook Reklam ve Mobil Uygulama Yazılımı gibi dijital pazarlama konularında profesyonel danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Arama motoru optimizasyonu (SEO), arama motoru pazarlaması (SEM) ve tıklama başına ödeme (PPC), analitik ölçümleme, dönüşüm oranı optimizasyonu (CRO), Sosyal medya pazarlaması (SMM), içerik geliştirme, web tasarımı, reklam yönetimi ve bilgi mimarisi ile ilgili dijital pazarlama optimizasyonu yapan kişiler için detaylı bilgi ve faydalı ipuçları veriyoruz.

Online pazarlama danışmanlığı sektöründe Tam Hizmet Reklam Ajansı olarak İstanbul’da faaliyet gösteren bir dijital pazarlama optimizasyon şirketi olmanın yanısıra kendi kendinize uygulayabileceğiniz (DIY) arama motoru optimizasyonu teknikleri için bir bilgi kaynağıyız. Dijital pazarlama sürekli güncellenen teknik bilgiler içeren detaylı bir proje çalışmasıdır. Kurumsal başarınız için ne gerekiyorsa sunmaktayız.

Ajans desteğinin ötesinde şirketimiz ayrıca iş yerinde kurumlara özelleştirilmiş SEO eğitimi de sunmaktadır.

Dijital pazarlama optimizasyonu bir web sitesi tasarımı ile başlar. Güncel içerik ile dolu harika bir websitesi yapmak için planlama gerekir. Yetkin bir web tasarım uzmanı, müşteri hedeflerini gerçekleştirirken (Neden web sitesi yaptık?) ziyaretçinin ihtiyaçlarını karşılamak için (Neden ziyaret etsinler?), içerik ve kullanıcı deneyimi (UX) kriterlerini dikkatle birleştiren web tasarım teknikleri kullanır.

Doğru site mimarisine sahip olmak, ziyaretçileri cezbedecek bir sitenin online dijital pazarlaması için yaşamsal öneme sahiptir. Basitçe söylemek gerekirse, ödüllü bir web sitesi tasarımı yeterli değildir. Siteniz, internette potansiyel ziyaretçilerin önüne çıkacak şekilde tasarlanmalıdır aksi halde var olduğunuzu bile bilmeyecekler.

Dijital pazarlama optimizasyon hizmetlerimiz, website başarınız için hayati önem taşıyan dönüşüme odaklanmış trafik üretme yöntemleri entegrasyonunu içerir. Akıllı pazarlama olmaksızın, en iyi web sitesi bile başarısız olur. İstanbul’da 2011 yılında Oğuz Kağan Aslan tarafından kurulan Vehom İnternet Hizmetleri ve Danışmanlık LTD. ŞTİ. web sitesi tasarımı, arama motoru optimizasyonu, tıklama başı ödeme, arama motoru pazarlama, analiz, dönüşüm optimizasyonu, marka bilinirliği, sosyal medya ve web siteleri aracılığıyla dijital pazarlama optimizasyonunda başarılı olmak için odaklanmış bir ajans.

Bir dijital pazarlama optimizasyon şirketi olarak websitesi için gelir getiren yüksek trafik sağlamaya yardımcı oluyoruz.

SEO: Arama Motoru Optimizasyonu

Organik Arama Motoru Optimizasyonu çok az maliyetle ziyaretçi elde etme yöntemidir ve bunu herkes biliyor. Aslında, SEO hizmetleri arama motoru pazarlama başarısı için hayati önem taşır. Sonuç olarak, her şirket en çok aranan anahtar kelimeler için en iyi arama motoru sıralaması sahibi olmak istiyor. Bu sebeple en iyi sıralama için Türkiye’deki en iyi seo şirketi ile çalışmalısınız.

Bu websitesinde sitenizi hızlı bir şekilde geliştirmenize izin verecek “Arama Motoru Optimizasyonu ile Google’da İlk Sayfa” kanıtlanmış bir Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) metodolojisi öğretilmektedir. Vehom.com ücretsiz SEO araçları ve kullanımları hakkında adım adım açıklamalar sunmaktadır. Ayrıca Türkiye’deki en iyi uzmanlar tarafından hazırlanmış SEO Eğitim programı sunuyoruz. Arama motoru sıralamasını etkileyen faktörler konusunu metodolojik yaklaşımla öğretiyoruz. SEO Firma hizmetleri sayfamız, karmaşık projelerde size yardımcı olabilecek teknikleri açıklamıştır. Teklif İste

SEO çalışması, Google™’da aranan kelimelerde potansiyel müşteriler ürün veya hizmetleriniz ile ilgili arama yaptıklarında ilk sayfada olmanızı sağlar. Sertifikalı Seo uzmanı websitesi içerisinde teknik çalışma, site dışında da ilgili sitelerde backlink ekleme çalışması yapar.

Kurumsal SEO çalışması, yatırım getirisi (ROI) en yüksek dijital pazarlama yöntemidir. Hedef anahtar kelimelerde Google™’da ilk sayfada yer alıp sektörel rakiplerinizden daha fazla ziyaretçi ve yeni müşteri elde etmenizi sağlar. Aylık düzenli çalışma ile orta vadede yüksek ticari getiri getirdiği Google Analytics™ ile sayısal olarak ölçümlenebilir.

Google Reklam: Adwords, SEM, Tıklama Başına Ödeme (PPC)

Arama motoru optimizasyonu websitesi için organik trafik getirir ancak “anlık” değildir. Google Reklam gibi bir arama motoru pazarlama kanalı ile bu trafik aylarca beklemeden birkaç gün içinde alınabilir. Her şirket hedef anahtar kelimeleri için Google Reklam vermelidir. Vehom reklam yönetimi sitenize gelen trafiği “Hızlı” ve etkili bir şekilde arttırma sağlayan, başarısı kanıtlanmış bir SEM (Search Engine Marketing) Metodolojisine sahiptir. Tüm SEM süreçleri adım adım standart hale getirilmiştir.

Sertifikalı Google Partner Reklam Ajansı olan Vehom™, karmaşık Google Adwords Proje Yönetimi süreçlerini bütünsel bakış ve sistemsel yaklaşım ile yönetebilir.

Web Analizi: Google Analytics

Google Analytics ile Web Analizi, web sitesi dijital pazarlama programı sonuçlarının ölçülebilir olması ve iyileştirilmesi için en önemli adımdır. Trafiğin nereden geldiğini, nerede kaybolduğunu ve daha da önemlisi yatırım getirisi (ROI) kaynaklarını anlamanız gerekir; aksi takdirde paranızı israf edersiniz. Sorun: Piyasada çok sayıda Analytics aracı vardır fakat az sayıda danışmanlık şirketi dijital pazarlama hedeflerine ulaşmak için verileri nasıl kullanılacağını bilir. Vehom Analytics metodolojisi ile danışmanlık hizmetlerimizi birleştirerek düzenli istatistik raporlama ile çok ekonomik bütçe yönetimi sağlayan bir sistem sunuyoruz. Biraz yardıma hazır olduğunuzda, Google Analytics ve Dönüşüm Optimizasyonu hizmetleri, Yatırım Getirisi (ROI) hesaplamaları ve trafik arttırma projeleri ile size yardımcı olabiliriz.

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu (CRO)

İşletmenin nihai hedefi para kazanmaktır. Ziyaretçinin alışveriş yapma oranı veya hedef tamamlama oranı şirket gelirin artmasına doğrudan katkı sağlar. Ürün satın alma, e-posta listesine kayıt, katalog kayıt, arkadaşa tavsiye etme, haftalık bülten kayıtları, website ekleme, dönüşüm hünisi adımları içerisinden marka sadakati için fayda sağlayan bir hedef dönüşüm olarak tanımlanabilir. Firma websitesi dönüşüm elde etmek için en iyi araçtır ve tanımlanan dönüşümleri arttırmak için websitesi (Satın Al buton rengi detayına kadar) farklı varyasyonlar ile test edilir ve yeniden düzenlenebilir. Test araçları, Google Analytics, dönüşüm hunisi optimizasyonu, site içi davranış analizi yöntemleri ile ziyaretçinin müşteriye dönüşmesi sağlanır.

Sosyal Medya Ajansı

Sosyal medya, sosyal networking siteleri kullanıcı sayısı ve harcanan zaman açısından Web’in en hızlı büyüyen sektörlerindendir. Sosyal medya, kullanıcıların konuşmaları, fikirleri ve medyayı yorumlaması, paylaşması için en iyi online araçtır. Bu sebeple işletmeler için sosyal medya, göz ardı edilemeyecek bir kanaldır. Her bir sosyal medya platformu, viral pazarlama, iletişim, reklamcılık veya tanıtım fırsatları açısından kullanıcılara ve işletmelere benzersiz faydalar sunar. İyi planlanmış bir sosyal medya pazarlama (SMM) stratejisi, topluluk oluşturma, marka bilinci oluşturma ve görünürlük veya reklam odaklı web sitesi ziyaretleri veya satışları ile belirli bir yatırım için en iyi getiriyi sunan sosyal medya yönetimi yöntemlerini uygular. Ayrıca SMM, şirketin çevrimiçi itibarını izleyerek, yapıcı iletişim ile desteklenen olumlu bir marka varlığını da garanti eder.

Web Tasarım

Web tasarım ve SEO için web sitesi tasarımı farklıdır. Çoğu web tasarım ajansı, AJAX ve İçerik Yönetim Sistemi (CMS) kullanarak görsel açıdan güzel bir web sitesi yapmak için hizmetler sunar. Ancak çoğu tasarımcı ve çoğu CMS sistemi, günlük  binek arabalar üretiyor. Eğer yarış yapmak ve yarışı 1. sırada bitirmek istiyorsanız, o zaman bir yarış arabasına ihtiyacınız var. Yarış arabaları, optimize edilmiş tasarım, ince ayar modifiye tuning ve yetenekli bir mühendis ekibi gerektirir. Ancak o zaman gerçek bir yarışta rekabet edebilirler. Bir yarış arabası neredeyse her zaman bir binek otomobili yener ve en iyi kazanır. Arama motoru optimizasyonu profesyonel yapılmış websitesi de çok farklı değildir. Arama motorlarında 1. sayfaya çıkmanın tek yolu, sitenizi sektörel rekabete uygun tasarlamaktır. Düzgün tasarlanmış bir web sitesi hem müşteri hem de arama motorları açısından başarılı olacaktır. SEO Web Tasarımı bölümümüz, tasarımla ilgili arama motoru optimizasyonu hizmetlerimizin yanı sıra tasarım kavramlarını ve uygulama tekniklerini ortaya koyar. Başarısı kanıtlanmış Silo Site Mimarisi ile karmaşık kurumsal websitesi projeleri bir yarış arabasına dönüştürülmektedir.

[products ids=”12273,12110,12119,12271″]

ŞİRKET CİRONUZU BÜYÜTMEYE HAZIR MISINIZ? BUGÜN ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN: